www.hotel-ubytovani.com
Hotel Zlín Baltaci Atrium - Služba na recepci je 24 hodinHotel Zlín Baltaci Atrium - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Zlín Baltaci Atrium -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Zlín Baltaci Atrium - K hotelu přísluší parkovištěHotel Zlín Baltaci Atrium - disponuje restauracíHotel Zlín Baltaci Atrium - disponuje vinárnouHotel Zlín Baltaci Atrium -  kadeřnictví - holičství Hotel Zlín Baltaci Atrium -  je k dispozici připojení na internetHotel Zlín Baltaci Atrium -  je k dispozici letní terasaHotel Zlín Baltaci Atrium - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Zlín Baltaci Atrium - přijímá kreditní karty VISAHotel Zlín Baltaci Atrium - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Zlín Baltaci Atrium - přijímá kreditní karty JCBHotel Zlín Baltaci Atrium - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Zlín Baltaci Atrium - krytý bazén v hotelu.Hotel Zlín Baltaci Atrium - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Zlín Baltaci Atrium - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Zlín Baltaci Atrium - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Zlín Baltaci Atrium - na pokojích je telefon
 

Hotel Baltaci Atrium
Lešetín II/651, Zlín 76001
Česká Republika
Hotel-Zlin-Baltaci-Atrium@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel Baltaci Atrium ubytování Zlín Aktuální počasí částečně oblačno
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Baltaci Atrium - ubytování Zlín | Vítejte

 
Hotel Zlín Baltaci Atrium Hotel Baltaci Atrium ve Zlíně je připraven nabídnout vysoce kvalitní služby formou nadstandardního ubytování, atraktivních restauračních a barových prostor, konferenčních a jednacích místností, wellnes centra a dalších exkluzivních služeb.

Ubytování
Hotel Baltaci Atrium ve Zlíně disponuje 21 standardními pokoji, které doplňuje 7 specifických apartmá. Nejatraktivnější z nich, apartmá prezidentské a svatební, jsou vrcholem ubytovací nabídky. Dalšími typy hotelu Baltaci Atrium ve Zlíně jsou apartmá pro rodiny s dětmi, apartmá pro dlouhodobě ubytované hosty či apartmá s vlastní saunou. Všechny pokoje jsou velmi komfortně vybaveny a disponují např. minibarem, trezorem, internetem (pevná linka i Wi-Fi) či LCD televizí s 20 kanály.

Gatronomie
V hotelu Baltaci Atrium ve Zlíně dominuje gourmetská restaurace Lešetínská bašta, nabízející speciality české i mezinárodní kuchyně, stejně jako velký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů. Nabídku pak doplňuje denní kavárna Café Atrium, která funguje přímo v hotelovém atriu pod prosklenou pyramidou, a gentlemanský Piano bar zařízený v britském stylu. Restaurace, kavárna i bar slouží ubytovaným hostům i široké veřejnosti.

Konference
Hotel Baltaci Atrium je ideální pro nejrůznější obchodní jednání, školení, prezentace, konference či bankety. K dispozici je hlavní konferenční sál pro cca 200 lidí i menší jednací salonky pro 15 – 50 osob. Všechny prostory jsou vybaveny potřebnou audiovizuální technikou i internetovým připojením.

Okolí
Zlín leží na Jižní Moravě, jihovýchodním směrem od města Přerov. Město se rozkládá v severní části Vizovické vrchoviny a na obou březích řeky Dřevnice. Město je známé obuvnickou Baťovou továrnou, každoročním festivalem dětských filmů, filmovou školou a v neposlední řadě také školou designu. Od okrajových částí města se zvedají zalesněné stráně kopců. Severním směrem z města jsou u jižního okraje městečka Kostelec lázně. Obdivovat můžete architektonické zajímavosti, mezi které patří například radnice, Zlínský mrakodrap, Trantírkův dům či Vila Tomáše Bati. Z historických objektů a expozic můžete navštívit zámek, Muzeum Jihovýchodní Moravy a Muzeum obuvi.